سفارش تبلیغ
صبا ویژن
03955809074 سید مهدی ملک الهدی
< 1 2 3 >
نوشته شده در تاریخ 95/4/23 ساعت 8:15 ع توسط سیدمهدی ملک الهدی


سیامک خرمی بوکسور ایرانی برای حمایت از مدافعین حرم، در مبارزه ای در خاک آمریکا، با پرچم یا حسین(ع) و مداحی کاظم اکبری به روی رینگ مسابقات رفت.
در این مسابقه سیامک خرمی قبل از شروع مسابقه با در دست گرفتن پرچم یا حسین (ع) و با پخش صوت مداحی کاظم اکبری با موضوع دفاع از مدافعین حرم در سالن مسابقات به روی رینگ رفت.

استاد سیامک خرمی رئیس سبک کیک جتسو ایران است وافتخارات بسیار ارزشمندی را برای کشورمان به ارمغان آورده است نام اصلی ایشان دکتر محسن باغبان خرمی اصل است.تکفیریا زهی خیال باطل ** نزدیک کربلا بشید اراذل
گردنتونو میشکنیم به والله ** تاکی میخواید طی کنید این مراحل
حمله به بین الحرمین محاله ** قسم به شاهزاده ی سه ساله
اگه اجازه بده سید علی *** خون شما برای ما حلاله

سرباز پادگان حسینیم*** مجنون بین الحرمینیم

تجربه تو سوریه نشون داد ** یه کاری کردیم جونتون در بیاد
رفتن سمت حرم ابوالفضل ** یه جرات خیلی زیادی میخواد
خون علی توی رگهای ماهاس **حوالتون باشه به دست عباس
اگه نیگاه چپ کنی میفهمی ** پرچم بچه شیعه ها چه بالاس

رو خط قرمر ما پا نزارید *** با یک نگاه شیعه تار و مارید
شیعه پاکار حرم حسینه *** برید بزرگ ترتونو بیارید

سرباز پادگان حسینیم ***مجنون بین الحرمینیم

بوکسور ایرانی با پرچم یا حسین روی رینگ آمریکایی ها + فیلم

بوکسور ایرانی با پرچم یا حسین روی رینگ آمریکایی ها + فیلم


  نوشته شده در تاریخ 95/4/23 ساعت 7:48 ع توسط سیدمهدی ملک الهدی


اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطمةَ و اَبیها و بَعلِِها وَ بَنیها


وَالسِّرِّ المُستَودَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک

 

http://www.seratnews.ir/files/fa/news/1392/1/4/51752_659.mp3

 

 

 

   نوشته شده در تاریخ 95/4/23 ساعت 7:6 ع توسط سیدمهدی ملک الهدیاسفند سال گذشته، توی بلوار اصلی شهر نور، عده ای جوان را دیدم که ایستگاه_صلواتی راه انداخته اند و در کنار چای صلواتی و خرما با خط خوشی روی

شیشه ماشین هایی که مشتاق بودند، نام اهل بیت(ع) را می نوشتند.

 


تصاویر شهدای_مدافع_حرم استان مازندران را روی بنر بزرگ و بروشورهایی به چاپ رسانده بودند. شهدایی که برای تک تک شان خبر تهیه کرده بودم.


رفتم جلو و با این جوانان پر شور گپی زدم، میثم برزگر علی_جمشیدی را به من معرفی کرد و گفت: این آقا رئیس تشکیلات ماست. چند دقیقه ای صحبت کردیم.

 

 

 

                     
وقت خداحافظی به علی جمشیدی گفتم، داداش، شهر نور که تا حالا شهید مدافع حرم نداشته، اما قول بده به محض اینکه اینجا شهیدی در راه حرم هدیه کرد، به من خبر بدی، محکم دست داد و گفت: خیالت راحت آقا رضا، اگر خودم هم نبودم، این رفقا، عکس و اطلاعات شهید را در اختیارت قرار می دهند.
حالا چند ماه از دیدار من و بچه های با صفای هیئت_الشهدایشهرستان_نور میگذره و علی جمشیدی اولین شهید مدافع حرم شده و رفقایش تصاویر و خاطرات شهید_علی_جمشیدی را برآیم ارسال کردند.


یکی از بروشورها که تصویر شهدای مدافع حرم و آیه وان یکاد رویش چاپ شده بود را شهید_علی_جمشیدی به من هدیه داد. چسباندم روی شیشه ماشینم...


پی نوشت: بسی گفتیم و گفتند از شهیدان// شهیدان_را_شهیدان_میشناسند  نوشته شده در تاریخ 95/4/23 ساعت 7:0 ع توسط سیدمهدی ملک الهدی


باذن الله...

یکی از شیرین ترین اتفاقاتی که در عالم خبر برایم اتفاق افتاد یکی همین که، بعضا وقتی مصاحبه و یادداشتی تهیه کرده ام تاثیرگذار شده است.

این پیامک را مقداد امیری عزیز که در تهیه و انتشار خبر و مصاحبه برای شهدای مدافع حرم اهل سنت و شهدای ایرانشهر کمک فراوانی به این حقیر کرد فرستاد و از بازخورد مصاحبه ها در سیستان وبلوچستان اینچنین گفت که در تصویر ملاحظه می کنید.. 


       

شهدای اهل سنت

 

   نوشته شده در تاریخ 95/4/12 ساعت 1:0 ع توسط سیدمهدی ملک الهدی


ترور فرمانده ارشد حشد الشعبی توسط داعش+تصاویر+18

شیخ جابر رجبی، یکی از فرماندهان نیرو های مقاومت  پیش از ظهر امروز در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگار ما، با اشاره به آینده عراق و استمرار گروه های مقاومتی در سال های آینده، اظهار کرد:  عراق پس از ورود آمریکا به آن و شکست نیرو های آنان توسط گروه های مقاومتی زمانیکه به این زمینه رسیدند که نمی تواند با مقاومت عراق درگیر شوند، جنگ های نیابتی را آغاز کردند و مطمئن باشید حتی اگر داعش نابود شود، جنگ ما با آمریکا تمامی ندارد و در حقیقت امر، اسم داعش را آوردن به منزله قدرت دادن به آن ها است.

این فرمانده نیروهای مقاومت ادامه داد: ما باید پیاده نظام صهیونیسم را برای کنترل حرکت آنان در نظر بگیریم و بعد از این موضوع استراتژی ضرب دومی مطرح می شود یعنی داعش وارد ضربت شد و پس از ان ما این ضربت را به روی آن ها پیاده کنیم.

وی با بیان این که لازم است تا برای نابودی شان به اسرائیل هجوم ببریم، گفت: از این به بعد استراتژی ضرب اولی بوده و ما باید دشمن را در خانه خود دچار ضربه کنیم؛ بالاخره برای این که اتفاقاتی مثل گسترش زمینه های داعش پیش نیاید،  باید به سرزمین های اشغالی همچون اسراییل برویم  زیرا که تا روزی که آن گروهشان پا بر جاست برای عراق نقشه می کشند.

شیخ جابر رجبی افزود: همچنین برای ذلیل کردن دشمن باید به خانه او برویم و قبل از این که به اسرائیل هجوم آوریم، باید علمای اسرائیل که آل سعود است را در خانه خودش زمین گیر کنیم و آن ها را نابود سازیم و اگر آل سعود نباشد، بدون شک  صهیونیست نیز دستی برای کمک به عراق و جاهای امثال آن نخواهد داشت.

این فرمانده نیروهای مقاومت با بیان این که همواره در طول تاریخ پیروزی وعده خداوند سبحان بوده است، خاطر نشان کرد: اما اینکه دشمنان ما هر روز بیش تر در یک نقطه تجمع می کنند و بیش تر چهره خود را نشان می دهند، پیرزوی بدون زمینه ای بوده است؛ همچنین برای تست گام به گام آن ها در هر زمینه ای باید با ریزه کاری و دقیق و ذره بینی جلو آمد تا بتوانیم به پیروزی نهایی که ظهور حضرت حجت هست، دست یابیم.

سید واثق البطاط، رهبر حزب الله عراق و یکی از فرماندهان جیش المختار شخصی که تروریست های داعشی ماه ها قبل شایعه به شهادت رساندن او را منتشر کردند صبح امروز در راهپیمایی روز جهانی قدس در گفتگو با خبرنگار ما با بیان این که  امیدواریم مقاومت بر داعش و گروه های تکفیری  پیروز شود، یاد آور شد: به پشتوانه جمهوری اسلامی  و حضور رهبر مبارک مان، در حال حاضر آرام آرام داعش به سوی محزون شدن پیش می رود و ما نیز با این خط سیر امیدواریم تا به پیروزی برسیم. همچنین  داعش دارای ارتش بوده و بدون شک رژیم صهیونیستی و آمریکا به داعش کمک می کنند و به سبب همین کمک بوده است که تا حال حاضر این گروه تکفیری به فعالیت خود ادامه داده است.

  نوشته شده در تاریخ 95/4/12 ساعت 1:0 ع توسط سیدمهدی ملک الهدی


 انتشار عکسی از یک روحانی شیعه که با لباس و عمامه در بندر غزه حضور دارد خشم رژیم صهیونیستی را برانگیخته است.

انتشار عکس یک شخصیت با لباس روحانیون شیعه در غزه جنجال بسیاری را در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی به راه انداخت.

سایت «المصدر» وابسته به رژیم صهیونیستی تأکید کرد که جمعه گذشته عکسی از یک شخصیت با لباس و عمامه در بندر غزه منتشر شد که نیروهای ویژه از او حراست می‌کردند.

المصدر افزود، پس از مدتی مشخص شد که آن شخصیت «محمد جوده» از ساکنان رفح است، که اکنون به یک مبلغ شیعه تبدیل شده.

المصدر خاطرنشان کرد: «جوده از افراد نزدیک به فرماندهی جنبش شیعه الصابرین در غزه است، وی بیش از 4 سال است که تبعیت خود از ایران را مخفی نمی کند . فعالان سلفی جهادی در غزه با انتشار این عکس این سؤال را مطرح کردند که چگونه است عناصر آنان در غزه بازداشت شده و تحت پیگرد قرار می‌گیرند ولی حماس به افراد وابسته به ایران که آزادانه شیعه بودن خود را اعلام می‌کنند، کاری ندارد.»

به نوشته المصدر، فعالان ویدیویی را از جوده و گروهی از افراد نزدیک به او در یک خانه منتشر کردند که از عظمت و شکوه ایران صحبت می‌کنند و بعضی از آنان پیشانی بند «لبیک یا حسین» بسته‌اند.

جنجالی شدن عکس روحانی شیعه در غزه

  نوشته شده در تاریخ 95/4/12 ساعت 1:0 ع توسط سیدمهدی ملک الهدی


نشست اتحادیه جهانی علمای مقاومت در بیروت با حضور ابوالشهدای نیجریه

 نشست اتحادیه جهانی علمای مقاومت عصر جمعه در هتل الساحه بیروت پایتخت لبنان برگزار و با صدور بیانیه ای که در آن بر حمایت از ملت فلسطین و انتفاضه و مقاومت آن تاکید شده است، پایان یافت.

سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان در این نشست به صورت ویدئو کنفرانس سخنرانی کرد. چهره هایی نظیر «تسخیری» مشاور عالی رهبر انقلاب در امور جهان اسلام، «اراکی» دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، «زکزاکی» ابوالشهدای روز قدس در نیجریه، «جبرین» از علمای اهل سنت لبنان، «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله، «سید علی فضل الله»، «مولوی سلامی» از علمای اهل سنت ایران، «آذرشب» و «تبرائیان» از چهره های حاضر در این همایش بودند.  نوشته شده در تاریخ 95/4/12 ساعت 1:0 ع توسط سیدمهدی ملک الهدی


اکنون الحشد الشعبی، دیگر مختص به نیروهای داوطلب شیعه نیست؛ بلکه هزاران تن از جوانان سایر اقوام و پیروان مذاهب مانند اهل سنت، مسیحیان و کردها نیز به عضویت این جریان ضد تروریستی قدرتمند در آمده‌اند، بطوری که در روز جمعه یگان هایی از این نیروها از مقابل جایگاه رژه رفته و علیه رژیم صهیونیستی و داعش و هرچه گروه تروریستی و حامیان آنان در منطقه و جهان وجود دارد، شعار دادند.

 

هزاران تن از شهروندان عراقی روز جمعه در روز جهانی قدس با پوشیدن لباس‌های رزم در خیابان‌های مرکزی بغداد رژه رفتند و ستاره‌های پرچم رژیم صهیونیستی نقش بسته بر کف خیابان‌ها را لگد کردند.

بسیاری از آنها مستقیم از جبهه‌های جنگ با گروه تکفیری داعش آمده بودند تا در این روز که به نام امام خمینی (ره) در تاریخ معاصر جهان ثبت شده، شرکت کنند. فرماندهان پیشاپیش و هر یک پرچم‌های عراق، فلسطین و گروه‌های منتسب به خود را حمل می‌کرد.

 

 

مرگ بر اسرائیل را فریاد می زدند و شعار می دادند «کلا کلا اسراییل ـ کلا کلا داعش» و این پیام روشن روز قدس امسال عراقی ها به جهان بود.

تنها رژیمی که در منطقه تاکنون از سوی داعش حتی در ظاهر تهدید نشده، رژیم تل آویو است و این موضوع عراقی هایی را که این روزها سرگرم نبرد با گروه تروریستی داعش هستند، مطمئن ساخته که جنگ علیه داعش تکفیری و تروریستی، همان جنگ با رژیم اشغالگر قدس است.

یک فرمانده عملیاتی که از جبهه های الانبار برای شرکت در این مراسم این روز آمده ، می گوید: ما امروز در حقیقت با رژیم اسرائیل در جنگ هستیم؛ اگر چه این جنگ در کوچه و خیابان‌های شهرهای کشورمان و دورتر از هزار و 500 کیلومتر از سرزمین‌های اشغالی فلسطین جریان دارد.

مراسم در محدوده بزرگی از مرکز بغداد مابین مرکز شماره گذاری (شرکت ظلال) و خیابان بیروت برگزار شد و بیشتر گروه‌های عضو نیروهای مردمی (الحشد الشعبی)، در این روز بطور منظم رژه رفتند و از مقابل جایگاهی که مجریش آنان را قهرمانان عراق خطاب می‌کرد، گذشتند.

هنگام عبور نیروهای زبده بدر از مقابل جایگاه ، فریاد سخنران فضا را پر می‌کرد که می‌گفت: بارک الله به قهرمانان بدر و آنگاه که نیروهای کتائب حزب الله به جایگاه نزدیک می‌شدند، این گروه ضد تروریستی را مورد تشویق قرار می‌داد که به گفته ناظران نظامی، نیروهایش لرزه به تن داعش انداخته‌اند.

نیروهای عصائب اهل الحق نیز با تمام توان مرگ بر داعش و اسرائیل را فریاد می‌زدند و خشم خود را از این دو عنصر نامطلوب خاورمیانه ابراز می‌کردند. این گروه نیز به هر نقطه از مناطق درگیری با داعش وارد می‌شود، معادلات به ضرر این گروه تروریستی به هم می‌ریزد و مجری مراسم روز قدس بغداد، آنان را قهرمانان وطن خطاب کرد.

 

 

نیروهای کتائب حزب الله با اعضای دانش آموزی و گردان‌های بانوان، آمده بود و عصائب اهل الحق تصاویر شهدای خود را در دست داشتند و بچه‌های بخش فرهنگی و رسانه‌ای سازمان بدر نیز پلاکاردهایی حمل می‌کردند که بر آن نوشته شده بود سلاح ما قلم و دوربین است.

سایر گروه‌های الحشد الشعبی(نیروهای داوطلب مردمی جنگ علیه داعش) نیز از پی هم آمدند؛ کتائب امام علی، کتائب جند الامام، لواء علی اکبر، لواء ابوالفضل، کتائب سیدالشهداء، حرکت النجبا، سرایا الخراسانی، رسالیون و نیز نیروهای ویژه در این مراسم حضور داشتند و با خود تصاویر امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب، آیت الله العظمی سیستانی، شهید صدر و نیز تصاویر فرماندهان شهید خود را حمل می‌کردند.

بسیاری از این رزمندگان، سابقه جنگ با گروه‌های تروریستی از جمله داعش در سوریه را هم دارند؛ مانند لواء ابو الفضل العباس، کتائب حزب الله، عصائب اهل الحق و اکنون نیز در گستره وسیعی از خاک میهن خود از جمله در الانبار، صلاح الدین، موصل و دیالی در حال نبرد با این گروه تروریستی هستند.

اکنون الحشد الشعبی، دیگر مختص به نیروهای داوطلب شیعه نیست؛ بلکه هزاران تن از جوانان سایر اقوام و پیروان مذاهب مانند اهل سنت، مسیحیان و کردها نیز به عضویت این جریان ضد تروریستی قدرتمند در آمده‌اند، بطوری که در روز جمعه یگان‌هایی از این نیروها از مقابل جایگاه رژه رفته و علیه رژیم صهیونیستی و داعش و هرچه گروه تروریستی و حامیان آنان در منطقه و جهان وجود دارد، شعار دادند.

در این مراسم دکتر خالد الملا عالم اهل سنت عراق و رئیس هیات علمای مسلمین عراق و سید حمید الحسینی رئیس اتحادیه رادیو تلویزیون‌های اسلامی به سخنرانی پرداختند.

  نوشته شده در تاریخ 95/4/12 ساعت 1:0 ع توسط سیدمهدی ملک الهدی


 مراسم روز جهانی قدس با حضور مسئولان، فرماندهان و اعضای گروه های فلسطینی، آیت الله حسینی نماینده مقام معظم رهبری در سوریه، آوارگان فلسطینی و اقشار مختلف مردم سوریه در نزدیکی مسجد اموی در شهر دمشق سوریه برگزار شد.

 

 


  نوشته شده در تاریخ 95/4/11 ساعت 1:0 ع توسط سیدمهدی ملک الهدی


 

دبیر کل حزب الله لبنان در سخنانی به مناسبت روز جهانی قدس هدف امام خمینی (ره) را زنده نگه داشتن موضوع قدس دانست و ضمن تشریح دلایل هجمه ها علیه ایران از ملت یمن و بحرین در گرامیداشت روز قدس تقدیر کرد.

سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان گفت: هدف امام خمینی (ره) از روز قدس زنده نگه داشتن موضوع قدس بود. هدف ایشان این بود که قدس در متن توجه امت اسلامی قرار گیرد و روز به روز این تصمیم حکیمانه امام خمینی (ره) و ارزش آن بیشتر مشخص می شود. با وجود مشکلات بی شمار امت اسلامی، اما شاهد بودیم که میلیون ها نفر به دعوت امام خمینی (ره) در روز قدس در اقصای نقاط جهان اسلام لبیک گفتنند و این نشانه دهنده این است که موضوع قدس همچنان در یادها زنده است و در راستای حمایت از قدس است.

وی افزود: ملت یمن که با وجود جنگ روز قدس را گرامیداشت، لایق تعظیم و تحسین است. این نشان دهنده اخلاص و پایداری ملت یمن است که با وجود همه این سختی ها و مشکلات روز قدس را گرامی می دارند.

دبیر کل حزب الله لبنان همچنین با اشاره به مشارکت ملت بحرین در روز قدس گفت: موضع ملت بحرین نیز قابل تقدیر است، زیرا به رغم مظلومیتی که این ملت دارد در روز قدس شرکت کرده است و در شهرها و روستاها در حمایت از ملت فلسطین به پا می خیزند، زیرا آن را موضوع مرکز و اصل امت اسلامی می دانند. آنها با وجود خطرات امنیتی در بحرین و سرکوب رژیم و تهدید گروه های تکفیری مراسم روز قدس را گرامی می دارند.

وی بیان کرد: صهیونیستها محیط استراتژیک خود را مطلوب می دانند و اینکه در جهان اسلام تهدیدی برای اسرائیل از سوی رژیمها یا ارتش های امت اسلامی نمی بینند. اسرائیل همه شرایط و حوادث منطقه را به سود خود می بیند.

دبیر کل حزب الله درباره حوادث سوریه گفت: در موضوع سوریه صهیونیستها حوادث آن را به مثابه تضعیف یک کشور مقاوم می دانند و صهیونیستها در راستا قانع کردن دنیا برای ملحق کردن جولان اشغالی به سرزمین های اشغالی حرکت می کنند. صهیونیستها همچنین یمن را به عنوان کشوری مستقل و مقاوم می دانند.

وی افزود: اسرائیل از تحولات منطقه و جنگ ها بسیار خرسند است. اینکه صهیونیست ها دعوت به ائتلاف عربی-اسرائیلی برای مقابله با تروریسم می کند، منظورشان حزب الله، ایران و همه جنبش های مقاومت است.

دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد: اسرائیل با وجود اینکه سرمنشا تروریسم است، اینگونه وانمود می کند که با تروریسم مقابله می کند. اسرائیل فقط ایران را تهدیدی برای خود می داند و از همین روی همه هوش و حواس اسرائیل به ایران است.

سید حسن نصرالله افزود: اسرائیل تنها کشوری که از ناحیه آن احساس تهدید می کند را ایران می داند. از همین همه دنیا را ضد ایران بسیج کرده است. سئوال اینجاست که دلیل این همه ترس اسرائیل از ایران و فقط ایران چیست؟ اسرائیل هیچ رژیم عربی را خطری برای خود نمی داند. چرا؟ چون که این رژیم های عربی، فلسطین را فروخته اند. طرح های برخی رژیم های عربی در راستای کمک به فلسطین نیست و مسیر دیگری را می پیماید.

دبیر کل حزب الله لبنان بیان کرد: تنها کشوری که پرچم مخالفت را برافراشته و با به رسمیت شناختن اسرائیل مخالف است، جمهوری اسلامی ایران است. از همین رو و با توجه به تهدیدی که ایران برای اسرائیل دارد، علیه ایران جنگ ها به راه انداخته شده و تا به امروز همچنان مورد یورش و محاصره واقع شده است.

وی افزود: نمی توان با فلسطین و قدس بود، مگر اینکه با جمهوری اسلامی ایران بود. نمی توان با ایران دشمنی کرد، اما ادعای حمایت از فلسطین داشت. زیرا تنها امید برای آزادی قدس و فلسطین، جمهوری اسلامی ایران است. بحث طرح صفوی، هلال شیعی و طرح شیعی در واقع دروغ هایی است که زاییده ذهن کسانی است که به اسرائیل خدمت می کند.

سید حسن نصرالله تاکید کرد: برخی مانع از راهکار سیاسی در سوریه می شوند. سوریه باید موقعیت خود را بازیابد. برخی هنوز به سقوط سوریه دلخوش کرده اند و من از همه می خواهم که به روزها و زمان دلخوش نکنند، زیرا سوریه استوار و پابرجاست. کسانی که با سوریه هستند، در کنار آن هستند و ما هم با آن هستیم و با آن می مانیم. ما از ابتدا بر راهکار سیاسی برای سوریه تاکید کرده ایم.

  
  پیام رسان 
+ هر کسی نام کسی گفت سرش بالا رفت ما که از لطف تو داریم سری در سر ها ازدحام است سر کوی شما اذن بده لااقل ما بنشینیم همین آخرها

+ سلیمانا از این خرمن فقط یک خوشه میخواهم ز گوشه گوشه دنیا فقط شش گوشه میخواهم برگ زردی با سماجت شاخه را چسبیده بود دستهای خویش و دامان توام آمد به یادم یا حسین

+ سلام دوستان عزیز

+ سال پر خیر وبرکتی داشته باشین دوستان پارسی بلاگ

+ سال نو به همه دوستلن عزیز مبارک

+ سال نو بغیر از تعویض لباس و کفش وغیره سالی برای تعویض رفتار ها وکردارهایمان باشد برایملن ابدی ومبارکتر خواهد بود

+ سال1397 برای همه دوستان عزیز مبارک باشد

+ پیشاپیش سال پر خیر وبرکتی را در پناه مهدی صاحب الزمان برایتان ارزومندم انشالله سال ظهور حضرت بقیه باشد

+ الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

+ روز میلاد بانوی بزرگ اسلام، پرستار تمام نیکی ها پرستار تن رنجور ولایت، پرستار ارزش های مقدس عاشورا، زینب کبری(س) بر همه پرستاران و پیروانش مبارک باد.
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ