سفارش تبلیغ
پیشنهاد نام دامنه هاست ایران
03955809074 سید مهدی ملک الهدی
نوشته شده در تاریخ 96/7/21 ساعت 2:10 ص توسط سیدمهدی ملک الهدی


هوس آمدن این جمعه نداری آقا...؟

ای سبزتر از بهار کی می آیی؟

دل مانده به انتظار کی می آیی؟

آیینه و آدینه و دل منتظرند

یارا به سر قرار کی می آیی؟

 

اللهم عجل الولیک الفرج ....  پیام رسان 
+ پاس و ویزا و بلیط نجف و پیگیری صاحب صبر! بگو دست مرا میگیری اربعین، کرب و بلا، کوله به دوش رفقا کار روز و شب و ما هم شده خود درگیری بطلب کربلا بحق امام رضا(علیه السلام)

+ مژده ای اهل گنـه بــاز خدا می‌بخشد دو بـرابـر ز شـب قــــدر گدا می‌بخشد بــهـر تـســکـیـن دل زار دوا می‌بخشد روزی گریــه ی در مـــاه عزا می‌بخشد به گدا، تذکره ی کرب و بلا می‌بخشد التماس دعا

+ یک زیارت اربعین، پایین پا را خواستم از نجف تا کربلا، پای پیاده، دست جمع

+ زهر نوشید، و تب کرد محیط جگرش گُر گرفت از عطش و سوخت همه بال و پرش خشک شد جلگه ی لبهاش و با خشکی لب روضه می خواند به یاد لب خشک پدرش

+ ای تمـام آفـرینش تشنـة اشک شبت وی خدا و خلق او مشتاق یارب یاربت ای مسیحای دعا در هـر نفس، لعل لبت سینه‌های سوخته یک شعله از تاب و تبت باب حاجت باب رحمت باب ایمان باب دین قـطب عرفان، سیّـدسجّـاد، زین‌العابدین**شهادت بزرگ مرد مناجات، سید سجده کننده آل طه، امام عابدان و عارفان، بر همه جوانان جوینده راه سبز وصال تسلیت باد!

+ رئیس جمهور که قبلا برای توجیه برجام، عاشورا را تحریف کرده بود و از آن درس مذاکره گرفته بود و سپس در برای «انتخابات ملک ری»، مبنای تشیع و مشروعیت امیرالمؤمنین را زیر سوال برده بود و رای خوبی هم از سنی ها هم گرفت، این بار برای ماله مالی اشتباهاتش به سراغ «قرآن» رفته است. تأسفم از برخی مدعیان مرجعیت و مدعیان داغ ولایت اهل بیت است که در همه این موارد، خفقان برگزیدند.

+ امام صادق علیه‏السلام : غُسلُ یَومِ الجُمُعَةِ طَهُورٌ و کَفّارَةٌ لِما بَینَهُما مِنَ الذُّنوبِ مِنَ الجُمُعَةِ إلَى الجُمُعَةِ ؛ ‏ امام صادق علیه‏السلام : غسل جمعه سبب پاکى، و کفّاره گناهان از جمعه تا جمعه است .

+ مام صادق علیه‏السلام : إنَّ للّه‏ِ کَرامَةً فی عِبادِهِ المُؤمِنینَ فی کُلِّ یَومِ جُمُعَةٍ ؛ ‏در هر روز جمعه خدا را بر بندگان مؤمنش کرامتى است .

+ باید از خویش بپرسیم چرا حجت حق … خیمه را امن تر از خانه ما می داند!!؟ اللهم عجل لولیک الفرج

+ ساعات عمرمن همگی غرق غم گذشت دست مرا بگیرکه آب ازسرم گذشت تا کی غروب جمعه ببینم که مادرم یک گوشه بغض کرده که این جمعه هم گذشت مولا، شمار درد دلم، بی نهایت است تعداد درد من به خدا از رقم گذشت
طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ